| Mihaitsuuu a întrebat:

Are cineva Allview x1 soul? Daca da, merita sa-l cumpar?

10 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Da e foarte bun telefonul nu a facut o figura. e rapid. uite aici 30 minute https://www.youtube.com/watch?v=hoEDW8uGlPE

| DanielVălean a răspuns:

Eu cred ca e bun pentru ca toate telefoanele Allview sunt bune, daca doresti sa iti achizitionezi unul sa o faci, nu iti va parea rau ca sunt f bune.

| meryy11 a răspuns:

Da.e bun telefonul

| floppy98 a răspuns:

Nu e bun frate uitete aici ce sacadeaza jocul...
http://youtu.be/hoEDW8uGlPE?t=28m15s
la performante spune ca este mai bun ca un galaxy s3
da pe galaxy s3 macar nu sacadeaza real racing 3
adica sa fim serios pe un mini 2 merge rr3 si nu merge pe x1 soul...
eu spun ca nu merita
decat sa dai 1400 de lei pe el mai bine mai pui 250 de ron si iti iei un s4 e un Samsung nu un Allview

Răspuns utilizator avertizat
| floppy98 a răspuns (pentru NorKaAdytzu):

A deconectat telefonul de la ecran si tot avea lag omule! nu te mai da destept cu telefoanlele la astia de la Allview ca is praf in general

Răspuns utilizator avertizat
| floppy98 a răspuns (pentru NorKaAdytzu):

Si crezi ca niste jocuri puse pe pauza de 2 bani care ruleaza in fudal sunt costisitoare? stii ce lasa ca vad ca, cu romanii astia prosti de la noi nu se poate voi le aveti pe ale voastre eu le am pe ale mele, numa bine...

| Tirlescu_Andrei_1997 a răspuns:

Mie sincer imi sacadeaza in jocuri ca Asphalt, Real racing, gt racing 2, etc. si nu gasesc solutie. Stie cineva?