| Ionvasile15 a întrebat:

Salut, as dori sa stiu si eu daca exista vreo aplicatie pentru android, care atunci cand suni sa se aprinda blitzul sau sa faca flash.! am vazut la un baiat care are iphone, eu am galaxy s2 si as dori sa stiu daca exista asa ceva! Multumesc

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Nu prea ştiu şi e cam aiurea laughing, oricum majoritatea aplicaţiilor pe iphone, sunt şi pe android. Doar că pe android nu prea sunt stabile... dar poţi mai multe să faci pe android decât pe un iphone (customizare, teme, performante etc...)