| mafiot1 a întrebat:

Salut as fi vrut sa imi cumpar un Samsung Galaxy S4 I9505 black edition dar pentru ca nu prea se mai gaseste in magazine as vrea sa imi cumpar tot un S4 I9515 Value Edition.ce ma sfatuiti sa fac? sa il cumpar? este foarte bun? Merita sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Exact S4 Value Edition am eu, sunt multumit de el, multe aplicatii utile, ruleaza orice joc. Face poze bune, mai nasol cand bate soarele pe ecran. Daca iti place, te sfatuiesc sa ti-l cumperi! Bafta!

2 răspunsuri:
| UDM a răspuns:

Salut.poate asta te ajuta sa decizi singur: http://www.gsmarc.com/......-gt-i9505/

| WithoutName123456789 a răspuns:

Merita,are procesor bun, display bun, memorie RAM mare, camera buna.