| Xenoverse a întrebat:

Salut, as vrea sa dau o comanda pe net la eMAG pentru telefonul Samsung Galaxy J7 2017 si vreau sa aflu cum se face o comanda si cum sa platesc cand vine comanda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci cont, cu datele de contact reale, adresa etc. Dupa aceasta operatiune, alegi produsul, "apesi adauga in cos" iti apare o casuta unde bifezi optiunile de plata, cu cardul, etc si alegi varianta "ramburs curier". Cand ajunge curierul, iti preda coletul si platesti pe loc. Nu te grabi, pe 17 luna curenta este black friday la eMAG.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai absolut toate toate detaliile pe site la ei

https://www.emag.ro/info/cum-comand-online-2

fii mai smecher si cauta

| IdNo a răspuns:

Pai intri pe EMAG si il adaugi in cos. Dupa scrii plaseaza comanda si introduci datele. Alegi optiunea numerar ca sa platesti curierul atunci cand vine la usa.