| anonim_4396 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu citeva magazine online cu telefoane mobile noi cu pret accesibil.

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Emag e cel mai tarrewinking

6 răspunsuri:
| shotys a răspuns:

EMAG este nr 1

| skirlex a răspuns:

Incearca pe okazii

| SerafimHD a răspuns:

EMAG, Orange, Vodafone, sau pe forumuti( ex. Galati-Braila) la mana a 2a

| Catalinushu a răspuns:

Pai este okazii.ro dar eu te-as sfatui sa incerci eMAG.O verisoara de-a mea si-a luat un Samsung cu vreo 300 lei si este un telefon bun si rezistent. Emag este foarte bun

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Oferta", respectiv preţul, DIFERĂ în funcţie de modelul telefonului...

E mai simplu să-mi spui ce model de telefon te interesează şi eu îţi indic mai multe site-uri de unde poţi cumpăra la preţ accesibil.

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

EMAG sau telefonultau.eu