| Bayne a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu cum instalez jocurile care au cache(Fifa 13) pe android.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| IpDana a răspuns:

Se descarca fisierele pe sd card in foldarul gameloft/games ori in Android/data
jocurile care le descarci de pe net fisierele care sunt pe langa apk care este instalabilul le copii pe sd card in unul din foldarele de mai sus.

1 răspuns:
| andreiGT a răspuns:

Se descarca fisierele pe sd card in foldarul gameloft/games ori in Android/data
jocurile care le descarci de pe net fisierele care sunt pe langa apk care este instalabilul le copii pe sd card in unul din foldarele de mai sus.