| alexmoarti12 a întrebat:

as vrea sa vand un LG gb210 si nu stiu cu cat sa-l vand, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Jericho7 a răspuns:

Am vazut ca pretul lui se invarte intre 170 si 250 RON. Avand in vedere ca e mana a doua, ai putea cere 100 - 100 si ceva RON. Eu vazusem pe un site ca il dadea cineva cu 35 RON, deci zic ca e afacere la 100 - 100 si ceva RON.

3 răspunsuri:
| Andreea772 a răspuns:

Depinde de starea lui daca e in stare buna il dai cu un pret putin mai mic decat cu cat l-ai luat. Bafta

| Simplu876 a răspuns:

400/450 lei sczz de greseala

| GabrielaIoana a răspuns:

Daca acesta e telefonul tau: http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-lg-gb210-7034472 nu il poti vinde cu mai mult de 200 lei daca este folosit.