| 31decembrie2008 a întrebat:

As vrea sa vand un patut de bebe, dar nu prea stiu cu cat.E folosit.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta si tu pe net cu cat se vand si ai sa tragi o concluzie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta modelul patutului pe net, vezi la ce pret se vinde unul nou, si apoi in functie de defectele pe care le are din cauza uzurii, scazi din pret. Pune-te in locul cumparatorului si vezi cati bani ai plati daca l-ai cumpara tu!

| Imstrong a răspuns:

Poti sa-l dai de exemplu cu 70 de lei, sau daca e mai nout asa, poti si cu 100 de lei.Bafta! :*