| Mendark a întrebat:

Salut..azi am achizitionat un Samsung galaxy y s5360. as vrea daca se poate hack pentru pou infinte coins. am cautat pe net azi. dar nu am gasit. mi-ati putea da voi un site sau niste cuvinte pentru google play? multumesc

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Cauta gamecih
e un program de cheating

descarca-l si instaleaza-l pe telefon

pornestel si apoi porneste jocul

sfat cum sa il folosesti pana te obisnuiesti: cauta valoarea curenta a ceea ce vrei tu sa hack-uiesti

apoi fa ceva sa schimbi valoarea din joc, gen sa cumperi ceva

apasa + sau - in functie de ce ai facut gen daca valoarea a scazut fata de cea initiala apesi - daca a crescut apesi +