| rogi28 a întrebat:

Salut baieit! am o problema.
s-a blocat telefonul meu Nokia 5530 xm, am incercat sa ii fac Firmware prin programa j.a.f, dar aceasta programa nu imi este chiar clara, si am inceput sa fac prin pheonix, problema este ca dupa ce pun toate setarile si imi ramine sa apas butonul "refurbis" imi da aceasta eroare.
https://www.facebook.com/....../photo.php
din pacate nu gasesc care este problema. cine ma ajuta funda e din partea mea.

1 răspuns:
| AndreiHcK a răspuns:

Mai este valabil anuntul? daca vrei te pot ajuta eu...da-mi add la id software_helppro@yahoo.com sau da-mi un pm sa te pot ajuta