| мутнιc a întrebat:

cat as putea lua pe telefonul Huawei G6600 Passport daca l-as duce la amanet? l-am luat la liber cu 3 milioane happy

Răspuns Câştigător
| magazingsmro a răspuns:

Salut,
Macar sa iti iei 100 lei... cam atat e unul la mana a 2-a, dar cum sunt patronii la amanet ma indoiesc. Mai bine incerca sa-l vinzi daca te-ai plictisit de el.
Piese de schimb pentru telefoane mobile si accesorii pe magazingsm.ro happy

3 răspunsuri:
| Rin_Flo_1995 a răspuns:

Pai... Depinde Eu Cred Ca Max. 4

| Rin_Flo_1995 a răspuns:

4 Milioane Maxim

| мутнιc explică:

Rin flo rolling on the floor am zis ca l-am luat cu 3 milioane si tu zici ca il dau cu 4? te doare capu? sau ai dat raspusul la vrajeala?