| AnonimC a întrebat:

Ce parere aveti de Huawei G6600 Passport? big grin

Răspuns Câştigător
| andutzai a răspuns:

Buna! Cred ca e destul de bun ca telefon, insa are camera destul de proasta, nu are WLAN ceea ce este destul de important, nu are GPS, insa designu e foarte frumos si are si tastatura Qwerty. Un avantaj este ca nu este scump si destul de rezistent. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor. Succes!

3 răspunsuri:
| PufiCiufi a răspuns:

Nu iti recomand sa iti iei prostii din astea. Nu te tin bateria si nu sunt rezistente. Iti recomand Samsung e foarte bun in comparatie cu Huawei.

| adriangabor92 a răspuns:

Este un telefon excelent

| Karakter1 a răspuns:

Nu-i deosebit.Iti propun sa cauti altul mai performant. Fundita?