| aead a întrebat:

Salut, ce ati alege intre Samsung galaxy s5 sau alpha?

Răspuns Câştigător
| Wenttmann a răspuns:

Daca tii de un aspect superb si elegant ia-ti alpha nu plasticu ala de s5 caramida din plastic ii zic eu, eu sunt fan Apple dar de la Samsung as cumpara doar alpha sau note 4

5 răspunsuri:
| Wenttmann a răspuns:

Clar alpha sau note 4 daca ai bani

| DemBow a răspuns:

Tot ce are mai bun alpha fata de s5 este procesorul care este octa core, iar la s5 este quad core. in rest, s5-ul e mai bun decat alpha din toate punctele de vedere.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Mai strange, in martie vine S6 daca nu ma insel.

| Solutionistul a răspuns:

Si eu as alege alpha! Mai ales ca eMAG il au la reducere +transport gratuit. http://bit.ly/1EVPzUd

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......bow4os.php

Toate cele bune.