| Catalin0014 a întrebat:

ce parere aveti de Huawei P9 (flagship), in special despre baterie.Ce telefoane mai recomandati la un buget de 1.000-1.500ron.

Răspuns Câştigător
| Mario1994 a răspuns:

Iar despre P9 e foarte bun, tine 2 zile baterie, fara probleme, face poze misto, nu se blocheaza, nu face figuri, se comporta excelent. L-am testat.

2 răspunsuri:
| Mario1994 a răspuns:

Iti recomand Huawei P10 lite! Iti spun ca am si eu acelasi telefon. Sunt foarte multumita de el. A costat 1300 lei.

| Mihai1810 a răspuns:

E bun p9, dar la 1500 lei iti recomand https://www.pcgarage.ro/......-4g-black/