| xVouge a întrebat:

Ce sa aleg intre Allview P6 Life si Allview V1 Viper i? Si de ce? Multumesc frumos :*

6 răspunsuri:
| MaryAdry a răspuns:

Allview P6 life
Are ecran mai mare decat celalalt

| Paulvasile10 a răspuns (pentru MaryAdry):

Asta nu e neaparat un criteriu... conteaza si performanta telefonului, durata bateriei, spatiu de memorie...sunt si altele care conteaza

| xVouge explică (pentru Paulvasile10):

Tu ce spui? care din ele si de ce?

| MaryAdry a răspuns:

Are 8 GB 8, 9 mm full HD camera de 8, 0 mp

| Paulvasile10 a răspuns (pentru xVouge):

Pai de ce ar conta marimea? adica serios :/ eu nu m-as uita la un telefon doar pentru aspect, ca pana la urma astia de la Apple, Samsung, LG ar putea sa faca cele mai frumoase telefoane si mari de tot, dar sa le puna baterie care dureaza doar 1 ora :/ e ca si cum te-ai uita la o fizicul unei fete, degeaba arata binme daca nu are ceva bun!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P6 Life deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=6471&idPhone1=6873

Toate cele bune!