| Davyd2001 a întrebat:

Salut! Ce telefoane îmi recomandați la un buget de 800 de lei, vreau să știu și modelul, mulțumesc mult! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| xpoisonxdartx a răspuns:

Daca vrei second poți lua un s10 sau s9 plus fara probleme daca vrei nou Xiaomi Redmi 10 sau Huawei P20 lite. Am avut p10 lite de 3 ani si încă merge brici. Nu te lasa descurajat de faptul ca sunt branduri chinezești, sunt telefoane foarte bune si eu am ramas plăcut surprins

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cele care exista in magazin la acest moment.
Doar intri si interbi si ei iti arata ce au pana la 800 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy a10, a12 sau a13 ar fi unele dintre exemple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi Poco M4 Pro 5g
https://www.emag.ro/......DZ8719MBM/