| BezeaToxica a întrebat:

Ce ziceti despre Black Berry Curve 9320? Adica este un telefon bun? fata de Nokia Asha 302? As vr sa mi-l iau dar am auzit ca este numai pentru lucru sau ceva de genu? Care credeti ca e mai bun? Pentru un adolescent?

2 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Prefer BlackBerry Curve 9320!

| bogddan4you a răspuns:

Sall black berry este un tel performant inteligent dar poti umbla pe net doar pe abonament nu are net pe cartela sau de la rom telecom sau de la alte retele asa ca eu am avut black berry te-as recomanda sa ei asa 202 este mai putin performant dar merge tot ce iti trebuie pe el si este si mai usor de folosit sper sa primesc funda.