| Anndi98 a întrebat:

Ce telefon e mai bun? Iphone 4 sau Black Berry 9320, 9300,bold?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Apple iPhone 4 32GB, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=169,2071,141

http://www.smartprix.com/compare.php?ids=154,1104,356,169

Răspuns utilizator avertizat
| DANIEL72 a răspuns:

BUNA.recmand iphone 4happy. bafta

| GFStep a răspuns:

Icephone 4

| radutiulian a răspuns:

Iphone 4 clar.

| Flow98 a răspuns:

Buna seara. Nu stiu daca tie iti place mai mult sa te joci pe telefon si-ti plac jocurile sau iti place sa trimiti mesaje multe. Pentru mesaje iti recomand orice tip de Black Berry. Pentru ca BlackBerry-ul trimite si poti scrie mult mai bine mesajele. Poate te-ai obisnuit cu touch, atunci iti recomand Black Berry Storm. Apropo legat de iPhone, este mai mult pentru jocuri. Ma rog si pentru mesaje dar nu ca Black Berry-ul. Sper ca te-am ajutat.

| EllaEll a răspuns:

Iti recomand Iphone4 si eu il am si e super! XD