| fernyboss a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta cu un site unde sa gasesc touchscreen la un Vodafone 543 (Alcatel 543)
Dau funda

3 răspunsuri:
| JohnyMoga a răspuns:

Facebook e un site complex si destul de greoi mai ales pentru harware mai vechi, il mai deschizi si cu chrome si atunci chiar ca o sa ai probleme
Iti merge greu ori din cauza pluginului Flash Player/Ad.
Sau ai conexiunea la internet slaba!
Asatea sunt cauzele cel mai probabile, dar se mai poate intampla ca ruta folosita de isp sa nu aibe iesire suficient de buna in facebook si multa lume sa acceseze facebook, atunci se plafoneaza aparand intarzieri

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, pe net NU se găsesc decât la PF ( nu am găsit la magazine/Service-uri )!
Vezi linkul :
https://www.google.ro/......ps?/search

Toate cele bune!