| BezeaToxica a întrebat:

Conteaza asa de mult procesorul la un telefon? Ce alegeti intre Samsung galaxy S3 si Samsung Galaxy S4 mini?
Vreau si eu Pro si Contra, va rog!
Vrea sa mearga(daca se poate), cam toate jocurile 3D, HD, in Hight...

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Telefonul nu e facut pentru gameplay, risti sa iti strici bateria in cateva zile prin metoda asta. Ai calculator esti multumit bine, nu atunci faci rost de o consola. Mobilul e ceva sensibil dar bun pentru un videoclip, o poza nu sa stai pe whatsap toata ziua sau sa navighezi online pe el.

| NeluFerchi a răspuns:

S4 mini are procesor dual core de 1.7 si s3 1.4 quad core plus ca are rezolutie si ecran mai mare deci e mai bun s3. http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php mai sigur ai aduna bani si ai lua un s4 mare sau galaxy note 3 sau Sony xperia z1 care are si varianta mini la fel de puternic