| Paul_Radulescu_1990 a întrebat:

am un Nokia x3-oo si vreau sa imi iau alt telefon. si m-am gandit la Samsung galaxy trend, ce spuneti este bun? pentru mine conteaza sa se auda binisor la casti si sa mearga binisor jocurile pe el

5 răspunsuri:
| Paul_Radulescu_1990 explică:

Eu am preferat Samsung, fiindca chiar daca este mai ieftin este mai de incredere decat Allview,, super sfatul cu Nokia lumia 520,, uitasem de el, am auzit ca a aparut si Nokia lumia 525 si este un mic upgrade la 520

| sNex96 a răspuns:

Mie personal nu imi place Nokia Lumia pentru ca are Windows, Eu ti-asi recomanda un Galaxy s2 sau Alcatel one touch sunt foarte bune.

| Paul_Radulescu_1990 explică (pentru sNex96):

Alcatel one tuch, sunt toate telefoanele Alcatel cu android.

| Vali196K a răspuns:

Eu ți-aș recomanda un Allview Viper v1!
Îl am de o lună, și sunt super-mulțumit de el!
Duce jocurile super bine, și dacă vrei să se audă excelent la căști, ai găsit telefonul potrivit! Pentru că în cutia sa îți dă bonus niște căști super tari, atât în design, cât și în calitate (+că îți mai dă 2 carcase, albastru și negru, și încă una albă, care e pe telefon ). Are Android 4.2.1, 1 gb RAM, un ecran super de 4.7 inch!
Uite : http://www.emag.ro/......N7CXBBBM/. Costul este puțin, iar calitate superioară! Îl recomand cu plăcere ^_^.

| ςσsmiη a răspuns:

E destul de bun dar te sfatuiesc sa te uiti si la Nokia Lumia 520, costa la fel dar arata mai bine. (parerea mea big grin)