| GhostSura a întrebat:

Cum fac sa am ping putin pe Pugb Mobile? Adica sa nu am lag deloc.
Am un galaxy a31 si 4gb raml
Si daca e posibil vreau si setari ca sa nu imi sara tinta cand trag.
Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Tinta sare pentru ca asa merge recul si in viata reala, si pubg se vrea realist. Ping-ul il rezorvi cu internet mai rapid, ori router nou, ori vorbesti sa mareasca viteza.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Haha, A31 e o pocnitoare. Ia si tu un telefon mai acatarii daca vrei sa joci PUBG Mobile optim. Si mai ales fa-o pe conexiune WiFi, nu pe aia mobila...