| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Salut.Daca cer desfășurătorul apelurilor companiei la care am abonamentul, apar numerele private (mă refer daca apar numărul real a celui care a sunat cu privat)?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa le ceri pana te saturi. Listingul se da doar la cererea parchetului, cu aprobarea unui judecator si doar in cazuri speciale: crime, talharii, etc.

| Simpatic a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare, numerele private pot fi vazute doar cu interventia Parchetului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vor aparea numerele private