| KrYstyAn0 a întrebat:

Salut.Daca imi iau un telefon in rate de la flanco in ziua de Black Friday pretul telefonului il platesc in rate normal sau cu reducere? Repede Funda

4 răspunsuri:
| MarriaAmeliaA a răspuns:

Cu reducere, clar.

| Shottas a răspuns:

E simpla chestia, il platesti la pretul magazinului, banca iti plateste produsul la magazin iar tu urmeaza sa returnezi suma imprumutata bancii, doar ca depinde de reducere si de comisionu bancii...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti pretul care este in momentul achizitie, indiferet cum il platesti in rate sau nu

| ginoxxx a răspuns:

De black friday au parte de reducere doar produsele achitate integral, nu in rate. poate doar daca ai card avantaj, cred.