| KrYstyAn0 a întrebat:

Salut.Daca imi iau un telefon in rate de la flanco in ziua de Black Friday pretul telefonului il platesc in rate normal sau cu reducere? Repede Funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti pretul care este in momentul achizitie, indiferet cum il platesti in rate sau nu

| Shottas a răspuns:

E simpla chestia, il platesti la pretul magazinului, banca iti plateste produsul la magazin iar tu urmeaza sa returnezi suma imprumutata bancii, doar ca depinde de reducere si de comisionu bancii...

| ginoxxx a răspuns:

De black friday au parte de reducere doar produsele achitate integral, nu in rate. poate doar daca ai card avantaj, cred.

| MarriaAmeliaA a răspuns:

Cu reducere, clar.