| Denisica-gabriela_Petrache_1977 a întrebat:

Dacă Orange vede asta vreau să întreb:
Când va ajunge iPhone6s+ la magazinul din Mall Băneasa?
Mulțumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pe https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/iphone-6-plus link-ul ‘’vezi stoc magazine Orange’’, trebuie sa introduci numele localitatii in care te afli. Daca esti in Bucuresti, de exemplu, apesi ‘’ok’’ si apoi dai click pe Bucuresti, Romania (link scris cu portocaliu) si se vor lista magazinele (in stanga) si locatia fiecaruia pe harta (din dreapta). Apasand pe locatia din dreapta va aparea un pop-up cu informatii despre stocul respectivului magazin.
Shop-ul care te intereseaza este situat in Sos. Bucuresti-Ploiesti 42D, Baneasa Shopping City.

Orange Helper

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Atunci cand va vi preluat de administratorii mall-ului.