| Bogdan3009 a întrebat:

Salut, de cateva zile am cumparat telefonul SAMSUNG GALAXY S2 PLUS si am o nedumerire, nu merge jocul MEGA JUMP mai exact joc 4-5 min si se blocheaza si ma scoate singur din joc. Astept sfaturi in legatura cu jocu si pareri despre telefon.MULTUMESC!

1 răspuns:
| xxx8 a răspuns:

Pai incearca sa opresti toate aplicatiile care ruleaza si apoi intra in joc daca si atunci face figuri dai reset total telefonului dar inainte de reset fai un backup pe cardul de memorie ca sa salvezi numerele de telefon etc api daca nici asa nu merge jocul este devina