| Ioscaa1 a întrebat:

Sall.De ce la Samsung galaxy s advance imi merg foarte greu videoclipurile poe care le filmez eu? daca merge asa de greu uneori de ce este camera de 5 mp? cand ma uit la un video de pe net sau de la jocuri mi se mai blocheaza cateodata si trebuie sa astept cateva minute sa isi revina.Probleme cu softul nu am telefonul l-am cumparat acum vreo 2 luni din magazin nou nu din piata sau de la altcineva

9 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

E vorba de soft si incarcarea telofonului sau virusi, setari- backup si resetare.

| Ioscaa1 explică (pentru SasNetRomania):

Nu are nimic telefonul nici virusi nici nimic in el jocuri n-am dacat unul virusi n-am pentru ca am antivirus pe el

| SasNetRomania a răspuns (pentru Ioscaa1):

AM ZIS EU CA E DEFECT TELEFONUL? daca merge greu este softul.
ce am zis eu este sfant, merge garantat. dar daca esti incuiat la minte ca basescu' ramai cu el asa happy!
setari=backup si resetare + un antivirus este SFANT.

| Ioscaa1 explică (pentru SasNetRomania):

Stiu ce vrei sa spui.eu mai am niste prieteni ce au tot acest telefon si le merge si lor la fel ca si la mine.Este prost fabricat s advance alta optiune nu gasesc

| SasNetRomania a răspuns (pentru Ioscaa1):

Daca nu stiti sa intretinteti un android si nu stiti sa folositi un telefon puteti sa aveti si NOTE 3, ca tot degeaba happy.

| Ioscaa1 explică (pentru SasNetRomania):

Daca tu imi pui cum pot sa intretin un android esti cel mai tare.Cum am mai spus si inainte.n-am virusi pe tel.nici nu este stricat de cand il am cred ca de vreo 4-5 ori am descarcat ceva pe el si alea nu erau virusate

| SasNetRomania a răspuns (pentru Ioscaa1):

1) instalezi doar aplicatiile necesare nu mai multe de 20-30.
2) pui un antivirus bun de preferat bitdefender sau avast
3) instalezi clean master si odata pe saptamana dai o curatare.
4) instalezi ram booster cu autoclean la 30 minute.
si multe altelewinking

| Ioscaa1 explică (pentru SasNetRomania):

Tot ce ai scris tu aici am eu in telefon.Deci nu esti singurul destept

| unpustiobisnuit a răspuns:

S-ar putea sa fi luat vreun virus. du-l la sevice