| InstinctPr3ciS a întrebat:

De ce este mai scump Iphone 5s negru decat cel pe gold?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Probabil, depinde şi de magazin; dar, oricum, cele negre sunt mai "căutate" ( cererea fiind mai mare, duce la creşterea preţului ).

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| dia456 a răspuns:

Cred ca e mai performant 5s negru decat pe gold.

| nimenisi13nimic a răspuns:

Pentru ca cel negru nu are evident atata V@L0@R3 laughing big grin

| notefree a răspuns:

Asta pentru ca 5s gold are strat de aur sutire si de aia.

| notefree a răspuns:

Scuze n-am inteles intrebarare aici depinde de memoria interna a telefonului daca 5s Black are 32 giga iar 5s gold 16 va fi mai scump blackul.

| Greenthrone75 a răspuns:

S-ar putea ca IPhone 5s negru sa fie mai nou decat IPhone 5s Gold