| SexyBlue a întrebat:

De ieri am o problema la telefonul meu LG g3 D-855 si anume ca se inchide automat si se deschide cand intru in anumite aplicatii. Dar uneori se inchide si se deschide non stop fara sa pot sa fac ceva sau chiar sa il inchid. Doar cand il bag la incarcat nu se inchide,ce credeti ca are? E bateria, sa-i dau un reset?

1 răspuns:
| Elly025 a răspuns:

Și mie mi sa intampla chestia asta....si i-am scos bateria din telefon si i-am mai pus-o toata noaptea si a doua zi am pus inapoi bateria si nu a mai facut figuri din astea.
Sper ca te-am ajutat