| Sader a întrebat:

Salut, de pe ce site-uri as putea cumpara huse pentru s7 edge? Vreau niste huse cu desene sau texte gen " Don't touch my phone ". Cu minioni sau chestii de genul, iar la texte sa fie in engleza. Vreau doar site-uri de unde ati cumparat si stiti ca sunt de incredere.

5 răspunsuri:
| Kourdi_Viana_2002 a răspuns:

De aici imi iau tot timpul sunt foarte bune. https://www.mobiledirect.ro

| LordEgo a răspuns:

Wish, aliexpress, spock

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Originale.ro acolo gasesti huse folii accesorii telefoane mobile.

| EraserHead a răspuns:

De pe Aliexpress poti gasi ieftin si bune doar ca ai nevoie de card de credit pentru a cumpara online.