| Dragos2001 a întrebat:

Imi puteti da si mie site(de preferat) cu un iphone 4 care sa coste 200 euro-250 euro.Dau funda+vot caruia(careia) care da cel mai cun si ieftin site(de preferat nu second-hand)

Răspuns Câştigător
| Powerrrrrr a răspuns:

La pretul ala gasesti telefoane mai bune, chiar mult mai bune dupa mine. Marketonline.ro

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

La 200 euro nou nout? N-o sa gasesti nicaieri. In schimb second hand la banii astia gasesti in stare foarte buna pe orice site cu anunturi.