| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma puteti ajuta as vrea sa cumpar un atv 125cc dar sa nu coste mai mult de 400 euro nou sau second hand daca stiti vreun sait trimitetimi un mesaj cu saitul multumesc mult

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In banii astia nu gasesti nimic care sa te tina mai mult de o luna, decat ceva si chinezesc si si ceea ce nu este absolut deloc indicat fiindca nu iti va folosi mai la nimic, de obicei orice ATV sub 1500 de euro este vandut pentru piese nu pentru utilizare. Preturile sunt mari pe acest segment!

| axy08 a răspuns:

Mie nu imi trebuie un atv mai mare de 125cc pentru ca il cumpar pentru fiul meu care are 12 ani si nu se plimba pe munte doar pe strada iarna