| myhayronaldo a întrebat:

Intr un buget pana in 500 lei maxim 550 ce smatphone mi ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| MarianFeier89 a răspuns:

Un galaxy core 2 sau Allview p5 life.
Bafta

5 răspunsuri:
| laurthelegend a răspuns:

Nokia lumia 520, 525sau 530
Allview a4 you
Bafta sper ca te-am ajutat

| daassh a răspuns:

La pretul asta, doar Windows phone, iar Nokia lumia, suna cel mai bine, nu-ti recomand android la bugetul asta, pentru ca "imbatranesc" foarte repede, probleme in general cu memoria interna care este mica, etc.Succes!

| Evolution a răspuns:

Un s3 / s3 neo, SH impecabil îţi recomand.
Cauţi pe site'uri de vânzări gen olx /tocmai sa fie din oraşul tău, te întâlneşti cu el şi îl vezi, te duci la un gsm să ţi'l testeze dacă totul e ok şi original (nu îţi ia niciun ban, cel puţin mie nu mi-a luat) sau poţi să te uiţi pe okazii dar să aibă calificative pozitive sau pe facebook la grupuri de vânzari din oraşul tău.
Mai bine îţi ei telefon sh impecabil cu sau fără garanţie că oricum nu o foloseşti, telefoanele nu se strica ele singure aşa de uşor şi dacă scapi telefonul nu acoperă nimic garanţia şi trebuie să plăteşti tu(deci garanţie degeaba) şi decât să dai tva'ul ala la stat mai bine iei de la cineva.

| Pool77 a răspuns:

Evolution: S3-S3 neo la 500-550 de lei? rolling on the floor
Orice doar gama Lumia. Cum s-a zis si mai jos Allviewul si toate telefoanele dupa maxim 3-5 luni o sa-ti faca un lag de...
Din gama Lumia iti recomand Lumia 520, merge foarte bine un display multumitor bateria tine destul, nu are lag.
Ce mai e si in pretul ala e Microsoft 535 a apurat recent e primul telefon de la Microsoft.
Lasa Allviewurile (e cea mai proasta gama de telefoane mai ales ca e Roman.) si orice alta gama de Android sub 1000 ron.
Sper ca te-am ajutat. Bafta.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.