| M1989 a întrebat:

Salut lume! Am un Samsung A7 si incepand de azi au inceput sa imi apara reclame din 2 in 2 min pe destop...si asta in timp ce umblu pe telefon....cum sa scap de asta? Help

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ai nevoie de "help" - verifică ce aplicații ai instalate și scoate-le pe cele "nedorite"

| M1989 explică (pentru sierra1):

Am facut asta... si imi spune ca telefonul este in siguranta. Dar tot la fel face. Daca ii dau reinstalare imi sterge aplicatii pe care nu le pot recupera.

| sierra1 a răspuns (pentru M1989):

Recitește: " verifică ce aplicații ai instalate și scoate-le pe cele "nedorite"

traducere: STERGE-LE