| lulutzu a întrebat:

Salut.MI-am luat astazi o replica iphone 4. Mi-ati pute spune si mie daca imi trebuie ceva instalat pe el sa-mi mearga jocurile si alte aplicatii?(sau alte chestii utile)

5 răspunsuri:
| Carp_Mihai_1996 a răspuns:

Daca e replica. faza e ca nu merge aproape nici o aplicatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita sa cumperi replica de iphone, poate ca iti vor merge cateva jocuri dar nu avea asteptare sa mearga toate.Nu trebuie sa instalezi nimic, poate doar app store.

| shannygelu a răspuns:

Poate ai noroc sa ti mearga jocurile.jar

| Alin4uuu a răspuns:

Salutare, am avut si eu o replica mai demult si mia parut foarte rau ca am cumparato eu te sfatuiesc daca chiar iti doresti un iphone original strange niste bani si ia-l asa cu replica vei fi dezamagit in multe privinte. bafta

| duty1999 a răspuns:

Am avut si eu e varza nu-ti luaa mai degraba strangi inca un ana 2 si iti ei unu original cum am facut eu tongue