| AlexMrs a întrebat:

Ce aplicatii foarte utile imi recomandati pentru iphone? (sa fie free) funda

6 răspunsuri:
| m2704 a răspuns:

Wolfram Alpha e o aplicatie despre matematica si formule matematice foarte utila.

| cristina6713 a răspuns:

Translator,daca vrei si pentru amuzament Talking Tom, conteaza in ce domeniu vrei tu.

| denysyk a răspuns:

Brky up phone cel mai tare tot ce vrei

| Alexandra0490 a răspuns:

Shazam (daca nu il ai deja) - este un program care iti recunoaste orice melodie. Daca auzi o melodie in club de exemplu sau oriunde in alta parte, iti place dar nu stii cum se numeste... pornesti shazam, il lasi sa asculte putin din melodie si apoi iti spune cum se numeste si cine o canta.

| AlexMrs explică (pentru Alexandra0490):

Am shazam, probabil toti il au. poti incerca si soundhound

| wHols a răspuns:

Daca vrei poti sa iei translator daca esti fan al sportului sport.ro si amuzament talking friendswinking