| DIGIT4L a întrebat:

Salut.Nu stiu daca asta este categoria corespunzatoare...dar am o intrebare:
Am achizitionat un Lg g2 si pe camera avea ceva negru,transparent ca si cum ar fi vopsita,a inceput sa se zgarie si u arata prea bine,asa ca am razuit-o pe toata big grin Se poate sa fie afectata camera? La prima vedere nu ar parea, dar poate era ceva pentru razele solare/sau lumina.
Dau funda pentru cine ma lamureste ce si pentru ce era "chestia" aia. big grin

1 răspuns:
| Alycuta a răspuns:

Buna! as vrea sa te ajut cat pot de mult...te anunt ca acel ceva negru nu avea ce cauta pe camera, din punctul meu de vedere NU trebuia sa-l zgarii CI sa te duci la un expert! Dar nu era vorba de apararea de raze solare!
Nu te teme camera nu va fi afectata!