| NighTy a întrebat:

PT cei cu iphone, cand incerc sa-mi pun o melodie ca ton de apel stiti ca trebuie sa modific in m4r din.m4a, doar ca nu imi apare la nume nimic (ma refer m4a), insa apare doar numele melodiei.In plus cand dau sa deschid melodia mi se deschide prin winamp sau windows media player. Daca stiti cumva cum as putea face, va rog lasati-mi un comentariu. Dau funda! mersi!

2 răspunsuri:
| flavius01 a răspuns:

Hey! Stiu si eu de metoda aia, dar ca sa fiu sincer, niciodata nu am reusit. In schimb iti pot da alt sfat: Daca ai Cydia instalata, descarca aplicatia UnlimTones. Dupa ce ai descarcat-o, cauti melodia care o vrei (e aproape imposibil, are pana si cea mai anonima melodie aplicatia aia) si iti apar mai multe variante. Alegi una si o sa inceapa sa iti redea tonul de apel (are cam 25-30 de secunde, in general). Daca nu iti place, te uiti mai jos si selectezi o alta "bucata" de melodie sa sune, care vrei tu. Aceste "bucati" sunt numerotate cu niste secunde la fiecare optiune, gen "25s" "23s"...O sa vezi. E cea mai utila optiune!

| NighTy explică (pentru flavius01):

Mda, nu am jailbreak la el, mersi oricum!