| KidsCool a întrebat:

Spunetimi ce sa fac infara de sa astept. Mi se face actualizarea androidului si de e ieri seara de joi seara 09, 10,2014 asa pote fi si cit ar mai trebui sa astept aproximatinv? Nush ce sa fac As putea sa opresc actualizarea cumva

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E defectiune. Nu mai astepta. Opreste-l si reporneste-l. Daca nu mai merge trebuie dus la atelier.

| KidsCool explică:

Acum mi s-a oprit de tot singur si nuse deschide

| KidsCool explică:

Si vad ca se incarca da e 0 % si maiastept sa se uncarce

| KidsCool explică:

Nu incepe deja iarasi sa se actualizeze mai departe mai vad miine si nu stiu ce sa mai fac