| Hallyustar a întrebat:

Cum sa opresc actualizarea aplicațiilor?

6 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai intri in google play. dai pe setari. apoi te duci acolo unde scrie: actualizeaza automat aplicatiile si dai pe:: nu actualiza aplicatiile

sper ca am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizarea aplicatiilor nu poate fi oprita. Te poti uita in google play la "aplicatiile mele" si vezi acolo ce aplicatii s-au actualizat si cand s-au actualizat. Insa nu poti face nimic pentru a opri actualizarea lor

| Crisstinayy12 a răspuns:

O să îți spun o metoda pentru Android, google play.

Deschizi aplicația magazin play. Intri pe jocul / aplicația care vrei sa o instalezi. Sus in dreapta sunt trei puncte, gen (happy doar că 3 și mai mari. Dai acolo și debifeaza căsuța aia in care scrie ( actualizare aut)

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Te duci in magazin play.dai la setari si ai ramura "actualizeaza automat aplicatiile" dai pe ea si selectezi "nu actualiza niciodata automat".vei primi de fiecare data notificare ca sunt actualizari de facut.dar nusi va face fara sa aprobi tu asta.

| Gerard9965 a răspuns:

Intri pe Google play, cauti o aplicatie anume si sus, i ndreapta apar 3 puncte. Apesi pe ele si iti apare ''Actualizare automata'' Si daca e bifat, apesi pe casuta si ai termiant.