| cumdc a întrebat:

stie cineva cat costa sa schimbi un ecran spart la Samsung j5 in Craiova? telefonul are ecranu in partea de jos unde este butonul din mijloc si jumate de ecran in sus fcute praf drar el merge foarte bine

1 răspuns:
| Rpgdei a răspuns:

Având în vede ca probabil Îți v a schimba tot ansamblul (touch display și ecran) aproximativ 300 chiar mai puțin, având în vedere ca a fost și probabil este un telefon popular și destul de bine vândut.
Funda?