| ETheo2000 a întrebat:

Salut, stie cineva ce apare pe o factura detaliata de la digi? Adica poate aparea sms-urile pe care le-am trimis?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca apar si sms-urile!
Toate numerele apar, unde ai sunat, cine te-a sunat, unde ai trimis mesaje si evident, de la cine le-ai primit.
Totul este in acel desfasurator, de pe facura telefonica.

| Furnicuta000 a răspuns:

Doamne fereste, cum sa iti dezvaluie vreun operator de telefonie informatii atat de personale cum ar fi ce si cu cine ai vorbit prin sms? Nu exista asa ceva. Eu nu am abonament dar apar numerele care te-au sunat sau la care ai sunat si maxim la cine si de la cine ai primit mesaje dar mesajele in sine sunt confidentiale.

| ETheo2000 explică (pentru Violleta2022):

Ok dar apare si textul pe care l am scris sau doar cand am trimis si cui

| Violleta2022 a răspuns (pentru ETheo2000):

Nu apare textul, doar cui ai trimis si timpul, cand l-ai trimis

| ETheo2000 explică (pentru Violleta2022):

Ms mult de informatie!