| xHellBoYx a întrebat:

Salut,sunt nehotarat ce telefon sa imi cumpar...in jur de maxim 500lei la mana a doua(cel mai des cumpar de pe tocmai) Am vazut ceva Sony Xperia dar nu stiu care e bunisor si pentru pret si pentru performante sau un altul...Ce telefon mi-ati recomanda va rog? dau funda si Multumesc!

4 răspunsuri:
| AlexandraAlexa2014 a răspuns:

Eu sincer iti recomand unul nou. Nu stii de ce vinde acel telefon si ce probleme are. unul nou stii ca il ai cel putin 2 ani (garantie) happy

| MirunaR17 a răspuns:

Iphone 4s sau Samsung galaxy s2, 3.

| sltlp a răspuns:

Ce model mai precis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu iti cauti unul nou si neatins de nimeni? Un second hand nu este garantat daca este bun sau nu si te poti trezi cu defecte. Conteaza mai mult sa fie nou, decat unul mai performant dar uzat. In banii astia ai putea lua: http://www.evomag.ro/......17992.html
Este promotie la el de Black Friday, reducere 100 lei.