| HepatitaC a întrebat:

Știe cineva de ce nu pot sa imi văd pozele salvate pe Snapchat? De la noul update a apărut acel "cerc" sub butonul care iti face poze și daca dupa ce ti-ai facut o poza si ai salvat-o iti apare la acel "cerc" daca apesi pe el. Problema e ca eu am facut poza, am salvat-o DOAR pe snap, nu si pe rola de film iar astazi am vrut sa o bag in rola de film, mai exact in galerie si nu merge, nu imi arata poza. Gen imi arata ca e acolo, sunt mai multe de fapt, minimizate sunt gri, nu se observa iar daca apas pe ele sunt negre si daca incerc sa salvez una dintre ele sau sa le trimit sau altceva arata ca incarca, dar in zadar. Poza era pentru un prieten de-al meu, vreau sa o pun pe Facebook de ziua lui. Ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| Cristina_Anamaria_1999 a răspuns:

Buna. E o eroare de la ei. Dezinstaleaza aplicatia si instaleaz-o iar.