| DaNnY1221 a întrebat:

am auzit ca se poate adauga android la anumite telefonane si intrbarea mea este daca pot adauga la acest telefon: http://www.gsmarena.com/samsung_wave_y_s5380-4127.php Multumesc dau funda :D

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Salut nu poti baga pe niciun telefon android.
placile de la telefoane, sunt facute sa suporte un anumit software.
si acela nu il poti schimba. fundA?

2 răspunsuri:
| BoOzy a răspuns:

Nu se poate adauga pentru ca acest telefon ruleaza pe sistemul de operare bada. Si cine ti-a spus ca poti adauga android, te-a mintit.

| Andrei1099 a răspuns (pentru BoOzy):

Se poate, sunt unele exceptii care sunt in general la telefoanele cu windows phone, care pot suporta platforma android.