| Ursa_Daniel_1999 a întrebat:

Am cumparat de pe Appstore 2 jocuri, Gta San Andreas si Minecraft Poket Edition. problema care e? Nu mai ma lasa sa descarc gratuit nici o aplicatie imi cere intruna metoda de plata dar eu nu vreau sa cumpar nimic doar sa descarc gratuit ca inainte ma poate ajuta cineva? Dau funda promit

3 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Încearcă să dai la setări - itunes & App store - Apple ID -view Apple ID -payment information - selectezi none -completezi restul datelor la stat pui Texas și la codul zip pui 78576 -apoi done- done și reîncerci să descarci din nou

| Ursa_Daniel_1999 explică (pentru Divy):

Da dar cand dau pe informatii plata ma trimite la configurari de cont unde is visa, master card, Amex si tot acolo imi zice "Metoda de plata a fost respinsa incercati alta metoda de plata" ce ma fac?

| Divy a răspuns (pentru Ursa_Daniel_1999):

Nu ai opțiunea să alegi nicuna? e chiar ultima din listă