| KingOfShadow a întrebat:

am o intrebare! conectez cablul de date la calculator si nu imi apare nimic. probabil imi trebuie un CD de instalare pe care nu-l mai am. Nu stiti vreun program pentru un SAMSUNG cu saniuta auto-focus. va rog

2 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Lipsește driverul pentru unitatea pe care o conectezi: Driver Genius, DriverPackSolution caută driverele

| omide a răspuns:

Cu siguranta nu ai driverele puse. in primul rand trebuie sa vezi ce model este, pentru asta iti recomanda HWINFO il gasesti pe http://download.rnt.ro dupa care cauti pe net driverul si il instalezi