| ღHubbaBubbaღ a întrebat:

Am un telefon Samsung S5230 si nu stiu sa folosesc cablul de date cand il conectez la calculator nu-mi apare nimic stie cineva unde trebuie sa intru?
Va rog cineva dau funda?

Răspuns Câştigător
| Carrie a răspuns:

Trebuie sa instalezi programul pc studio de pe cd(pe care trebuia sa-l primesti)si mie mi se intampla, eu am boxe cu mufa pentru cablu usb si de multe ori nu-mi merge, atunci il conectez la creierul calculatorului si daca nici atunci nu-ti apare nimic, in schimb iti apare in dreapta jos o iconita albastra cu o piesa de puzzle da click dreapta pe ea si apoi click pe open new pc studio, sper ca ti-am fost de ajutor

5 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Nu ai un cd de instalare pentru ceva program?

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Exsista si posibilitatea sa nu aiba cd.cand pe ecranul telefonului iti apare ca este conectat, te duci in my computer si iti apare memory card. dai clik acolo si asa ai intrat in tel.

| кא๔ a răspuns:

Pai da. Stii cand ti-ai cumparat telefonul ai primit un cd. Acel cd este pentru ati instala un program in calculator si atunci va merge.Succes

| deadea23 a răspuns:

Intra la setari/setari telefon/conexiuni pc.
Acolo bifeaza stocare in masa.

| Kylexy a răspuns:

Descarca Samsung pc suite si in acel program are inclus driverele cablului de date