| MefX a întrebat:

am o intrebare.

Daca conectez telefonul (Huawei G510) prin cablu de date la PC cum pot sa bag jocuri de pe Google Play pe el? Am incercat iar tot ce am obtinut e: "Aceasta aplicatie va fi descarcata pe dispozitivil dvs in scurt timp." si am asteptat 3 ore si nimic.

Răspuns Câştigător
| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

De pe google play nu se descarca prin cablul de date. Trebuie sa ai internet pe telefon si sa fie activat, altfel nu merge. Si sa dai de pe caculatot/ telefon "descarcare"Funda? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa le descarci direct pe telefon

| MefX explică (pentru 1Q):

De unde atat net? rolling on the floor Numa cand merg in mall profit si iau cu sutele. rolling on the floor
Dar totusi, astept si alte solutii.

| YoshiFan a răspuns:

Te conectezi la o retea WiFi si va fi instalata.

| 1Q a răspuns (pentru MefX):

POi ori iti pui net in casa ori continui cu malllaughing

| MefX explică (pentru YoshiFan):

Nu am retele WiFi prin bloc... eu si toti ceilalti avem cu cablu net...

| MefX explică (pentru 1Q):

Am net dar cablu, da continui cu mall-u. laughing

| 1Q a răspuns (pentru MefX):

Ii bun si mall nu uita de FUNDAlaughing

| MefX explică (pentru 1Q):

Da, mai astept cateva sugeti sau idei. Daca nu primesc ceva mai bun care sa dea rezultate iti dau.laughing